Hakkımızda


Kırımlı & Partners Hukuk Bürosu İstanbul’da kurulmuştur. Büro, Banka ve Finans, Sermaye Piyasası, Rekabet, Sözleşmeler, Şirketler, Birleşme ve Devralmalar, Yabancı Yatırım ve Ortak Girişimler, Vergi, Telekomünikasyon ve Medya, Özelleştirme, Fikir ve Sanat Eserleri ve İş Hukuku, Uluslararası Tahkim ile Ceza Hukuku konuları ağırlıklı olmak üzere hukukun her alanında faaliyet göstermektedir.

İstanbul Barosuna kayıtlı Av. Elif Esra KIRIMLI tarafından, uzun yıllara dayalı mesleki tecrübelerinin ardından kurulan Kırımlı & Partners Hukuk Bürosu, müvekkillerine Türk Hukuku ve uluslararası hukuk alanlarında hukuki danışmalık yapmakta ve en yüksek standartta, etkin ve güncel hukuki hizmet verme gayreti ile çalışmaktadır.

Kırımlı & Partners Hukuk Bürosu müvekkilleri ile karşılıklı güvene dayalı uzun süreli ilişkiler kurmak amacıyla, verilen hukuki hizmetin niteliği yanında profesyonel kural ve etik standartlara sıkı sıkıya bağlı kalarak her alanda uluslararası standartlara uygun hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Saygılarımızla,